2017 Kia Niro Özellikleri ve Fiyat Listesi – Alınır mı?

By | Kasım 4, 2016

Yaklaşık 3 yıl önce bir fuarda tanıtımı yapılan Kia Niro, artık yeni modeli ile piyasalarda yerleri alacaklar. Nihayet piyasaya çıkacak olan Yeni Kia Niro, hibrid özelliğinde olacak. Elektrikli motoru 43 hp gücünde iken 1.6 litrelik benzinli motoru ise 103 hp gücünde. Aracın hibrid özelliğinde olması yakıt tüketimine ve 89 / 100km CO2salınıma imkan tanıyor. 100 km mesafede sadece 3.9 litre yakıt tüketerek adeta kokluyor diyebiliriz.
kia-niro
Yeni Kia Niro özellikleri olarak 6 ileri CVT otomatik vitesten ve rejeneratif frenleme sisteminden bahsetmeden geçmek olmaz. Frenleme sistemindeki teknoloji ile, fren esnasında ortaya çıkan enerjiyi elektrik enerjisine çeviriyor ve daha düşük yakıt tüketimi sağlıyor. Birçok yeni teknolojik özellikleri bünyesinde barındıran Niro, ayrıca KIA’nın ilk Android Auto özelliğine sahip aracı olma özelliğini de taşıyor.

Yeni Kia Niro fiyatı ile ilgili net bilgiler henüz paylaşılmadı. Sene sonuna doğru satışa çıkması beklenen Niro, İngiltere’de 23 bin pound üzerinden satışa çıkarılacak deniliyor. Fakat bu bilgi bile sadece tahmin üzerinden olup kesinlik arz etmemektedir.

Category: Kia

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir