2017 Yeni Peugeot Traveller Fiyatı – Teknik Özellikleri – Yorumları

By | Ekim 26, 2016

Yeni Peugeot Traveller, EMP2 platformu üzerinde geliştirilmesi ile dikkat çekiyor. Compact, standart ve Long olmak üzere 3 farklı versiyonla 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda beğeniye sunuldu. Compact modelinde 5.6 m, standart modelinde 4.95 m ve Long modelinde ise 5.3 m uzunluğunda olacak. 1.9 m yüksekliği ile rakipleri arasında ön plana çıkıyor. Yüksek performans sunmasına karşın 5.4 litre / 100 km ortalama yakıt tüketimi ile sınıfının en iyisi olmayı başarıyor.

yeni-peugeot-traveller

Yeni Peugeot Traveller, 9 farklı oturma koltuğu kombinasyonun aimkan veren oldukça geniş bir iç hacme sahip. Bu özelliği sayesinde hem günlük kullanıma hem de uzun süren yolculuklara gayet uygun bir konfor sunuyor. 1.6 ve 2.0 litrelik motor seçenekleri ile satışa sunulan yeni Peugeot Traveller, CO2 salınımıyla da oldukça çevre dostu olarak göze çarpıyor. 1.6 litre 95 hp, 5 ileri şanzıman modelinde 144 g / km CO2 salınımı yapıyor. En fazla CO2 salınımını ise 151g / km ile 2.0 litre 180 hp, EAT otomatik 6 şanzıman modelinde yapıyor. Bu bile rakiplerine nazaran gayet çevre dostu olduğunu gösteriyor.

Yeni Peugeot Traveller fiyatı ile ilgili henüz net bir bilgi bulunmuyor. Aracın piyasaya tahmini çıkış süresi sene sonuna doğru olacağı için muhtemelen yaz sonuna doğru fiyatı ile ilgili net bilgilere ulaşabileceğiz.

One thought on “2017 Yeni Peugeot Traveller Fiyatı – Teknik Özellikleri – Yorumları

  1. Gökay

    Yazıda Compact modelinde 5.6 m olarak yazılmış, doğrusu 4.6 m. dir .Düzeltin lütfen …

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir