2017 Yeni Renault Grand Scenic

By | Kasım 4, 2016

Fransız otomobil devi Renault, geniş aileler için 7 koltuğa kadar arttırılabilen yeni Renault Grand Scenic aracını tanıttı. Bu yeni aracıyla SUV segmentine yakın bir çizgide seyreden Fransızlar, 4 silindirli turbo benzinli ve dizel motor alternatifleri ile üretim yapacak. Hemen ardından ise Hybrid versiyonunun piyasaya sürülmesi bekleniyor.

yeni Renault Grand Scenic özellikleri açısından ele alındığında göze ilk çarpan yanı muhteşem tasarımı oluyor. Gerek iç tasarım gerekse dış tasarımda harika bir görünüm sunmuşlar. Görünümü yanı sıra ferah bir sürüş keyfi sunması da cabası. ABS+ acil fren destek sistemi, ön yan perde hava yastıkları ile güvenlik üst seviyeye çıkarılmaya çalışılmış. Geniş bir iç hacme sahip olmasına karşın katlanabilir arka koltukların da düşünülmüş olması taşıma işleri için muhteşem bir fırsat sunuyor. 110 hp 240 nM tork üretebilen 1461 cc motor hacimli dizel versiyonu 6 ileri manuel vites ile donatılmış. Ortalama 4.9 litre / 100 km yakıt tüketimi ile rakiplerinden geri kalmıyor.

2017-yeni-renault-grand-scenic

Yeni Renault Grand Scenic fiyatına dair henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Selefine bakarak ortalama 75 bin TL – 90 bin TL arasında bir fiyattan satışa sunulacağını tahmin ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir