Mitsubishi ASX Fiyatları ve Yorumları

By | Aralık 5, 2016

114 beygir gücü, 1.6 dizel motor ve 6 ileri manuel vites özellikleri ile satışa sunulacak olan Yeni Mitsubishi ASX, yakıt tüketimi konusunda sunduğu avantajlar ile dikkatleri üzerine çekiyor. 2016 yılı ile birlikte yeni bir havaya bürünen model, hibrit motor özelliği olan seçenekler ile de satışa sunuluyor. Özellikle iç bölümde kullanılan malzemelerin kalitesinin artmış olması ve akıllı telefonlar ile eşleşen teknolojilerin kullanılması teknik özelliklerin artmasını da sağlamış durumda görünüyor.mitsubishi-asx-fiyatlari

Yeni Mitsubishi ASX teknik özellikleri incelemesine bakılacak olursa, Crossover segmentinde yer alan aracın farklı marka ve modellere rekabet edecek kadar gelişmiş olması dikkat çekiyor.

  • 6 motor gücüne sahip,
  • 4 silindirli,
  • Benzinli,
  • Ortalama 5.9 litre yakıt tüketimi yapan,
  • 442 litre bagaj hacmi ve
  • 1270 kilogram boş ağırlığı ile Mitsubishi ASX yollarda görünmeye devam ediyor.

ASX’in profil görünümünde en çok dikkat çeken detay ise sinyal hizasından başlayıp stop grubuna kadar uzanan çizgidir. Heyecan verici n tasarım sade ama konforlu arka taraf ile bütünlük sağlamaktadır. İç mekân konforunda görünümden çok konfora yer verilmiş olması ise modelin en önemli özellikleri arasında sayılabilir. Ekonomik ve sağlam motorları ile haklı bir üne sahip olan marka start/stop sistemini ise standart paket içinde sunuyor. Kırmızı ışık gibi kısa süreli durmalarda motoru otomatik olarak durduran sistem bu aşamada da önemli bir enerji tasarrufu sağlanmasına destek oluyor.

mitsubishi-asx-ic-gorunumu

Yol Tutuş Özelliğinde Yakalanan Konfor

Popüler bir sınıfa hitap eden Mitsubishi ASX, rakipleri ile karşılaştırıldığı zaman dikkatleri çekerken sadece ses yalıtımı konusunda bekleneni karşılayamıyor. Özellikle aracın iç mekânına yansıyan ses diğer marka ve modellerle kıyaslandığı zaman çok daha yüksek olarak yansıyor.

2016 Mitsubishi ASX Fiyat Listesi

MODELİVİTES TÜRÜ YAKIT TÜRÜ ORT. YAKIT TÜKETİMİFİYATI
Mitsubishi ASX 1.6 D InstyleMANUELDİZEL4,6lt105.600 TL
Mitsubishi ASX 1.6 D IntenseMANUELDİZEL4,6lt100.100 TL
Mitsubishi ASX 1.6 IntenseMANUELBENZİN5,8lt88.200 TL
Mitsubishi ASX 1.6 InviteMANUELBENZİN5,8lt79.700 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir