Yeni Renault Talisman Sport Tourer Özellikleri – Fiyatı

By | Ekim 20, 2016

Şubat 2016’da ülkemizde satışa çıkan Yeni Renault Talisman Sport Tourer,  ülkemizde station wagon modeli ile oldukça büyük beğeni topladı. Geniş ve ferah iç mekan ile daha fazla yükleme alanına sahip olması, ülkemizde çok sevilmesine neden olan başlıca etmenler arasında yer almaktadır.

Sedan üzerine konumlandırılan Renault Talisman Sport Tourer özellikleri olarak şık hatlara sahip olması ilk göze çarpan özelliği oluyor. Son derece şık ve keskin görünümü, birçok otomobil tutkununun gönlünü çelmeyi başarmış bulunuyor.

yeni-renault-talisman-ic-gorunumu

Yeni Renault Talisman Sport Tourer özellikleri içerisinde ilk olarak ortalama 3.6 litre/100 km yakıt tüketimi göze çarpıyor. Oldukça tasarruflu bir şekilde üretilen bu aracın dizel motorları da 1.5 ve 1.6 olarak üretilmiş. Benzinli versiyonunda ise 1.4 motor bulunuyor.

yeni-renault-talisman-dis-gorunumu

486 cm uzunluk, 146 cm genişlik ile önden bakıldığında oldukça sıra dışı bir görüntü veriyor. Renault’un yeni elmas amblemi de krom ızgara üzerine harika görüntü verecek şekilde konumlandırılmış. Yeni Renault Talisman Sport Tourer fiyatı motor seçeneklerine göre ortalama 10 bin TL ile 132.5 bin TL arasında değişmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir