Yeni SsangYong Tivoli Teknik Özellikleri ve Fiyat Listesi

By | Aralık 16, 2016

Türkiye’de 1.6 litrelik benzinli motor çeşidi ile satışa sunulan ve Avrupa pazarında dizel motor seçeneği de bulunan Yeni SsangYong Tivoli, önden çekişlidir. Manuel ve otomatik vites özelliklerine sahip olan model, ülkemizde de yollarda sıkça görülecek bir araç sınıfında yer almaktadır.

Benzinli ve dizel seçeneklerine göre Yeni SsangYong Tivoli teknik özellikleri değişiklikler göstermektedir. Manuel ve otomatik vites üzerinden değerlendirilen aracın ülkemizde satılacak olan 1.6 benzinli modelinin değerlerine bakacak olursak,

  • Maksimum hızı 181km,
  • Ortalama tüketimi 7 litre,
  • Emisyon ortalaması ise 162 olarak görebiliriz.

Yol macerasının çekici olması sağlayan SsangYong modelleri, yolcularını hiç çıkmadıkları bir sürüş deneyimine götürmeyi hedeflemektedir. Kışkırtıcı güzelliği ve renk seçenekleri ile kendi segmentindeki pek çok araçtan daha hoş görünen Tivoli, hareketli yaşam tarzını benimseyenleri tercihi olarak dikkat çekmektedir. Uçan bir kuşun kanatlarından ilham alınarak hazırlandığı belirtilen aracın ön paneli farlarına kadar oldukça gösterişli bir görünüm sergilemektedir. Çift bölümü olan ön tampon, sportif yan detaylar ile bütünlük sağlamaktadır.

Kendinden Emin ve Dinamik Bir Donanım

Geniş bagaj kapağı ile dinamik bir görünüm sergileyen araç, kapak ortasındaki logo tasarımı ve tampon ile önemli bir birliktelik sağlamaktadır. Aracın önemli detaylarının iç mekânda saklı olması kullanıcılar tarafından önemli teknolojik hizmetler de içermektedir. Geniş iç alanı ile modern bir ortam ve aynı zamanda konfor sunan Yeni SsangYong Tivoli

  • Siyah,
  • Bej ve
  • Kırmızı tasarımı ile kişiselleştirilme özelliğine de sahiptir.

Deri kaplama direksiyon ısıtma özelliği ile özellikle soğuk kış günlerinde veya karasal iklime sahip yerlerde mükemmel bir çözüm önerisi sunmaktadır. Gösterge panelinin ise 6 farklı arka plana sahip olması sınıfında görülmemiş bir özelliği bulundurmasına yardımcı olarak farklılık yaratmaktadır.

MODELİYAKIT TÜRÜVİTESİ TİPİORT.YAKIT TÜKETİMİFİYATI
SsangYong Tivoli 1.6 D FullDizelDüz 6 ileri4,3lt91.500 TL
SsangYong Tivoli 1.6 D Full ATDizelOtomatik 6 ileri5,5lt98.000 TL
SsangYong Tivoli 1.6 FullBenzinDüz 6 ileri6,6lt80.600 TL
SsangYong Tivoli 1.6 Full ATBenzinOtomatik 6 ileri7,2lt87.000 TL

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir